BELYSNING / Väggbelysning / Vagnslyktor 14499367
nr 1449 9367
Vagnslyktor
Ett par, 1800-tal, Modifierade, med väggfäster för hörn. Höjd: 85 cm
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:25:56
1.500 kr
1.600 kr